Gui'den Anneler Günü için Hediye Önerileri

Anneler günü, bizi büyüten kadınları onurlandırmak, kutlamak, özel hissettirmek ve bizim için ne kadar önemli olduklarını onlara söylemek için harika bir gün. Tüm annelerin ortak noktası çocuklarına sonsuz sevgi ve koruma sağlamak, başarı ve mutluluk için en iyi şansı vermeye çalışılmak olabilir, fakat elbette tüm anneler farklıdır. Bazıları mükemmeliyetçi, bazıları geleneksele bağlı, bazıları ise özgür ruhlu olabilir; ebeveynliğin elbette tek bir yolu yok. Tüm bu farklılıklar değerlidir ve ortaya benzersiz bir şey koyar.


Sizi bilmiyoruz ama biz her yıl annemize ne hediye alacağımıza karar vermekte zorlanıyoruz, bu yüzden, birbirinden farklı fakat her biri özel olan bu kadınlar için çeşitli anneler günü hediyesi seçkileri hazırladık.El emeğine ve detaylara değer veren anneler için hediye önerileri

Emeğin değerini şüphesiz en iyi annelerimiz anlayacaktır. El emeğini anlayan ve değer veren anneler için Gui’lerden her biri kuşkusuz doğru seçim olacaktır. Tüm Gui ürünleri aynı annelerimizin bizi büyütürken sınırsız emek vermesi ve bizimle ilgili her detayla ince ince uğraşması gibi el emeğiyle üretilir. Annenize vereceğiniz hediyede el emeğinin vurgusunu yapmak arzusunda iseniz, Gui’nin boncuk dokuma tekniği ile üretilmiş takılarına göz atmayı unutmayın deriz. Bizim önerimiz ise kolye ve geniş bilekliği ile birlikte Hermann serisi…

Hermann Bileklik / Hermann Geniş Kolye


Özgür ruhlu anneler için hediye önerileri

Her ne kadar bizleri büyütürken büyük sorumluluklar alsalar ve olgun bir tavır sergileseler de bazı annelerin içinde hala özgür ruhlu bir çocuk vardır. İşte özgür ruhlu anneler için bizim önerilerimiz. Pill serisinin beyaz veya lacivert renkli takılarını seçebilir ve onları aynı serinin fular veya bandanaları ile kombine ederek özgür ruhlu annenize dinamik ve renkli harika bir hediye seti oluşturabilirsiniz.

Pill Bileklik / Pill Yüzük / Pill Fular

Gelenekseli benimseyen ve klasikleri seven anneler için hediye önerileri

Birçok anne klasik bir görünüm ve şıklığın değerini iyi bilir. Onlar gardıroplarından zamansız aksesuarları eksik etmeyen, koleksiyonlarına ekledikleri parçaları uzun yıllar boyunca kullanmayı sevenlerdendir. Klasikleri seven anneler için bizim önerimiz, Brick, Lane veya Half gibi farklı zaman ve durumlarda rahalıkla kullanılabilecek zamansız parçalar olacaktır. Ayrıca zarifliği ile ön plana çıkan Harmony koleksiyonuna da göz atmayı unutmayın deriz.

Harmony Set No.1 / Harmony Madalyon / Harmony Hoops / HarmonyKüpe


Tarzı ile cesur ve fark yaratmayı seven anneler için hediye önerileri

Peki ya anneniz giyim, aksesuar ve takı tercihlerinde cesur olmayı, fark yaratmayı sevenlerdense? O zaman Gui’nin renkli dünyası tam da onlara göre demektir. Kadının gücünü simgeleyen ve dış görünüşe sofistike bir dokunuş kazandıran Triple Moon serisini incelemeden geçmeyin. Triple Moon’u ister set haline, ister kolye, küpe veya halka küpe olarak satın almak mümkün. Sıra dışı anneniz için Moon serisinin ürünlerine de göz atabilirsiniz!

Triple Moon Set No.1


Zor beğenen annelere…

Anneler günü hediyesi seçmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Hepimiz, annemize alacağımız hediyeyi seçerken önceliğimize onun beğenilerini alıp, severek kullanacağı bir hediye almak isteriz. Fakat doğru kararı vermek her zaman kolay değildir. Tam da bu gibi durumlar için Gui hediye çeklerini hazırladık. Annenizin hangi Gui’yi beğeneceğine emin değilseniz, annenize özel notunuz ile ona bir Gui hediye çeki satın alabilir ve annenizin kendi hediyesini kendi seçmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle ona her zaman keyifle kullanacağına emin olduğunuz hediyeyi vermeniz kaçınılmaz olacaktır. Buradan, farklı bütçeler için hazırladığımız hediye çeklerini inceleyebilir ve uygun olduğunu düşündüğünüz çeki sepetinize ekleyebilirsiniz.

Hediye Çekleri

Biz de tüm Gui ürünlerini, annelerimizin bizler için yaptığı gibi, ince el emeği ve sevgiyle üretiyoruz. Dışarıdaki tüm annelerin, müstakbel annelerin ve anne figürlerinin anneler gününü kutlarız!


Gui