Bahar Stiline Eşlik Edecek Takılar

Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla birlikte ağır paltolarımızdan kurtulacak ve tenimize değecek güneşin tadını çıkarmaya başlayacağız. İçimizi kıpır kıpır eden bahar günlerini kıyafetlerimize eşlik edecek takılar ile daha da renklendirmek çok keyifli olacak. Peki gündelik hayatımızın önemli tamamlayıcılarından olan takıları bu baharda nasıl kullanabiliriz.


Pill Bileklik


Renkleri Kullanın

Bu ilkbahar ve yaz döneminin renk paleti yaz aylarının aydınlık renklerinden oluşuyor. Bu renklere ise yumuşak pastel tonlar eşlik ediyor. Bu sezonun renkleri gündemin aksine bizi pozitif bir ruh haline sokuyor. Yaratıcılığımızı en iyi ifade etmenin yollarından biri olan takıları kullanırken bu renk paletlerinden faydalanmayı unutmayın. Mercan kırmızısı, gök mavisi, limon sarısı, pastel toprak tonları, açık gri, lila ve kum beji bu sezonun iyimser ve enerjik renklerinden bazıları…

Takılarınızı Diğer Aksesuarlarınızla Eşleştirin

Takılarınızı şapka, fular ve bandana gibi sevdiğiniz yaz aksesuarlarından bazılarıyla eşleştirerek kolaylıkla farklı stiller yaratabilirsiniz. Ayrıca, günlük görünümünüze bir tutam renk ve eğlence katmak için eşsiz bir yöntem olacaktır. Örneğin, Pill bilekliğinize eşlik edecek Pill bandanayı hasır şapkanızın etrafına dolayarak aksesuarlarınızı yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.


Tiny II kolye / Pill Bileklik / Pill Bandana

Takıları Katmanlar Halinde Kullanın

Bu bahar ve yaz sezonunda da görünümünüze farklı bir hava katmak için takılarınızı katmanlı olarak kullanabilirsiniz. Takıları katmanlı olarak kullanmak yalnızca görünüşünüzde fark yaratmakla kalmayacak, aynı zamanda son derece eğlenceli olacak. Farklı tarzda birçok takıyı aynı anda kullanarak yaratıcılığınızın ortaya koyabilir ve yalnızca size özgü bir görünüm yaratabilirsiniz.

Peki neler deneyebiliriz. Boynumuzda farklı uzunlukta ve tiplerde zincirleri olan kolyeleri aynı anda kullanabilir, ayrıca bu kombinasyona farklı materyallerden kolyeler de ekleyebilirsiniz. Küpe tercihlerinizde, bir kulağınızda bir veya birden fazla halka küpe varken diğeri için minik ve sade tek bir küpe tercih edebilirsiniz. Bileklerde ise renkleri cesurca bir araya getirebilir, alışılmadık kombinasyonlar yaratabilirsiniz.


Tüm bu alanlarda takı istiflemek sadece dikkat çekici olmakla kalmaz, aynı zamanda her duruma ve ihtiyaca uyarlanabilen sonsuz kombinasyonlara izin verir.

Glitch bileklik / Duo Yüzük

Farklı Desenleri Bir Araya Getirmeyi Deneyin

Kulağa korkutucu gibi gelse de birbirinden farklı ve baskın desenler bir araya geldiğinde ortaya bambaşka bir stil koyabileceğini unutmayın. Denemekten korkmayın, bunu yaparken hem eğlenecek hem de görünüşünüzü süphesiz eşsiz ve dikkat çekici kılacaksınız.


Santa bileklik / Illusion bileklik


Tüm bunları denerken hem keyifli vakit geçirebilir hem de bu bahar ve yaz sezonunda takılarınızı kullanarak görünüşünüze sizi yansıtacak bir dokunuş katabilirsiniz.

Gui